db Danışmanlık seçme ve yerleştirme alanında müşterilerine organizasyonlarında ihtiyaç duydukları her pozisyon için uygun işgücünün seçimi ve yerleştirilmesi konusunda hizmet sunmaktadır.

db Danışmanlık, firma ve aday açısından en doğru buluşmanın sağlanabilmesi amacıyla öncelikli olarak şirket kültürünü ve iş tanımını anlayarak yola çıkmaktadır. Sonrasında talep edilen pozisyonun gerektirdiği nitelikler ve yetkinlikler doğrultusunda db Danışmanlık veritabanından araştırma, ilanla arama ve profesyonel araştırma gibi yöntemlerle uygun adaylara ulaşılmaktadır.

db Danışmanlık danışmanları, aranan pozisyona uygun olabilecek adayların tespitinden sonra, her adayla mülakat yapmaktadırlar. Adaylar mülakat yöntemiyle eğitimleri, iş tecrübeleri, pozisyon için gerekli yetkinlikler, kişisel özellikleri ve kariyer planlamaları doğrultusunda değerlendirilmektedirler. Bu değerlendirme sonuçlarına göre uygun görülen adaylar raporlanarak firmaya yönlendirilmektedir.

Doğru İşe Doğru İnsanı bulmak için özenle yürüttüğümüz bu çalışmalarımız iş ahlakımız gereği hem firma hem de aday adına gizlilik prensibiyle sürdürülmektedir.

Vizyonumuz:

  • İş ortaklarımızın gelişim fırsatlarına odaklanmak,
  • Uzun dönemli çözüm ortaklığı kurmak,
  • Sorumluluğu paylaşmak,
  • Rekabette fark yaratacak çözümler sunmak.

Misyonumuz:

İş ortaklarımızın rekabette önde olmalarına katkıda bulunacak uygun bilgi, beceri ve tecrübeyi paylaşmak.

Değerlerimiz: